Apie mus

AB mašinų gamykla Astra yra įkurta 1929 metais. Nuo pat savo įsteigimo įmonė gamino įvairius įrengimus ir mašinas, skirtus naudoti tiek individualiame ūkyje, tiek pramonėje. Šiuo metu įmonėje dirba 250 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra įvaldę juodo ir nerūdijančio plieno suvirinimo, mechaninio apdirbimo ir paviršių padengimo technologijas. 2009 metais užbaigtos gamyklos modernizacijos metu visiškai atnaujintas įrengimų parkas, įdiegti plazminio suvirinimo robotai leidžia pasiekti nepriekaištingą suvirinimo siūlų kokybę ir ilgaamžiškumą.

Aukščiausią mūsų specialistų kvalifikaciją liudija tai, jog AB mašinų gamykla „Astra“ vienintelė Baltijos šalyse yra sertifikavusi slėginių indų projektavimo ir gamybos procedūras pagal amerikietiškus ASME standartus. Taip pat ji turi savo gaminių atestaciją pagal Europos slėginių indų direktyvą PED 97/23/EC ir rusų Rostechnadzor reikalavimus. Kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standartą įmonėje yra įdiegta ir palaikoma nuo 2000 metų, aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001 standartą- nuo 2003 metų.

1991 metais įmonėje sukurtas šildymo technikos padalinys, pradėta kietojo kuro dujų generacinių katilų gamyba. Įmonė turi savo katilų bandymo laboratoriją, kurioje išbando inovatyvius katilų konstrukcijos tobulinimo sprendimus. Visi įmonės Astra kietojo kuro katilai yra pažymėti CE ženklu, 90% visos produkcijos eksportuojama.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

pardavimai

6

7

8

 


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus Skaitykite daugiau

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk